Logowanie
Login:
Hasło:

Śliniaczek dla malucha

Strona główna -> Ciekawostki -> Śliniaczek dla malucha

Śliniaczek dla malucha
Śliniaczek dla malucha jest absolutnie wymagany. Podczas karmienia dziecko ubrudzić ma możliwość się każdym posiłkiem. Śliniaczek pozwoli więc w pewnym stopniu zminimalizować ubrudzenie ubranek dziecka. Śliniaczek powinien być możliwie jak największy, im więcej dziecka zakryje, tym lepsza ochrona przed ubrudzeniami. Dobrym rozwiązaniem są śliniaczki z kieszonką. Wtedy, właściwie każde jedzenie, które nie trafi do buzi dziecka, spada do takiej teraz kieszonki.
 
Ważny jest materiał, z jakiego śliniaczek jest wykonany. Ze stuprocentową pewnością nie może on być nieprzyjemny dla dziecka, powinien być wyprodukowany z materiałów, które maleństwa nie będą uczulać. W dodatku dobrze jeśli jest wodoodporny, aby dziecko nie zamoczyło się pełne w trakcie posiłku.
 
Znakomity śliniaczek powinien także pochłaniać nieprzyjemne zapachy i być łatwy w wyczyszczeniu. Dostępne są rzeczywiście różnorodne wzory śliniaczków, warto zatem nabyć nie tylko funkcjonalny, niemniej jednak także ciekawie wyglądający, przyciągający uwagę dziecka. Przy zakupie należy tez wziąć pod uwagę wiek i wielkość dziecka. Śliniaczek to jedno z głównych akcesoriów dla dzieci - ich poszczególny typ pozwala znacząco ułatwić opiekę nad dzieckiem.

Inne wpisy

Wycieczki dla dzieci prawdziwa frajda, ponieważ jest to kilka dni swobody wolnych od rodziców, zajęć szkolnych i codziennych obowiązków. Każde dziecko marzy o tym, aby jeździć na wycieczki, bawić się i spędzać czas ze swoim

Kliknij, by przeczytać dalej: Góry - idealne dla dzieci
Kupując zabawki dla swojej pociechy, w pierwszej kolejności sprawdź, czy znajduje się na opakowaniu znak CE. Oznacza on, że producent zapewnia, że zabawka spełnia wymogi i kryteria obowiązujące na terenie Unii Europejskiej oraz, że produk

Kliknij, by przeczytać dalej: Niebezpieczne zabawki dla dzieci
Jeżeli chcemy psa, to musimy to gruntownie przemyśleć.

Kliknij, by przeczytać dalej: Prawdziwy pies nie jest zabawką
Niemowlę to istota, o którą trzeba odpowiednio dbać.

Kliknij, by przeczytać dalej: Produkty dla niemowląt