Logowanie
Login:
Hasło:

Prawdziwy pies nie jest zabawką

Strona główna -> Ciekawostki -> Prawdziwy pies nie jest zabawką

Prawdziwy pies nie jest zabawką
Chcąc kupić nowego pupilka, mamy tu na myśli psa, to musimy to bardzo gruntownie przemyśleć, ponieważ jest to bardzo odpowiedzialna decyzja. 

Pies jest istotą żyjącą i nie możemy postępować z nim jak ze zwykła zabawką. Nie możemy go oddać kiedy nam się tylko znudzi, jeżeli jesteśmy na tyle odpowiedzialni i dorośli, żeby go kupić, to powinniśmy być również na tyle odpowiedzialni i dorośli, ażeby się nim później opiekować i go utrzymywać, jeździć z nim do weterynarza i wstawać w nocy i o północy, żeby wyprowadzić go na dwór za potrzebą.

Także zanim dokonamy takiego zakupu powinniśmy to skonsultować z dziećmi i ze współmałżonkiem, czy też współmałżonką i wspólnie podjąć odpowiedzialną i rozsądną decyzję.

Inne wpisy

Wycieczki dla dzieci prawdziwa frajda, ponieważ jest to kilka dni swobody wolnych od rodziców, zajęć szkolnych i codziennych obowiązków. Każde dziecko marzy o tym, aby jeździć na wycieczki, bawić się i spędzać czas ze swoim

Kliknij, by przeczytać dalej: Góry - idealne dla dzieci
Kupując zabawki dla swojej pociechy, w pierwszej kolejności sprawdź, czy znajduje się na opakowaniu znak CE. Oznacza on, że producent zapewnia, że zabawka spełnia wymogi i kryteria obowiązujące na terenie Unii Europejskiej oraz, że produk

Kliknij, by przeczytać dalej: Niebezpieczne zabawki dla dzieci
Niemowlę to istota, o którą trzeba odpowiednio dbać.

Kliknij, by przeczytać dalej: Produkty dla niemowląt
Wystarczy odrobina chęci, a każdy z nas może przekazać nawet niewielką darowiznę na rzecz potrzebujących dzieci. Wielu z nas uważa, że przekazując pieniądze, trzeba od razu przeznaczyć na szczytny cel duże kwoty.

Kliknij, by przeczytać dalej: Darowizna dla dzieci